DP
Pociągi/linie

Wybór

21.03.17 Bus 145, Kierunek: Thalwil, Zentrum (Horgen, Bahnhof --> Thalwil, Zentrum)
Bus 156, Kierunek: Rlikon, Park im Gr (Thalwil, Zentrum --> Rüschlikon, Park im Grüene)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Horgen, Bahnhof   20:04 Bus 145
Horgen, Gumelenstrasse 20:05 20:05  
Horgen, Stocker 20:06 20:06  
Horgen,Säntisstrasse 20:07 20:07  
Horgen, Widmerheim 20:08 20:08  
Oberrieden(CH), Tannenbach 20:09 20:09  
Oberrieden(CH), Wattenbühlweg 20:11 20:11  
Oberrieden(CH) Dorf, Bahnhof 20:13 20:13  
Oberrieden(CH), Hubstrasse 20:14 20:14  
Thalwil, Mettli 20:15 20:15  
Thalwil, Oeggisbüelplatz 20:16 20:16  
Thalwil, Aubrigstrasse 20:17 20:17  
Thalwil, Platte 20:18 20:18  
Thalwil, Trotte 20:19 20:19  
Thalwil, Zentrum 20:21 20:22 Bus 156
Thalwil, Post 20:23 20:23  
Thalwil, Pilgerweg 20:24 20:24  
Thalwil, Aegertli 20:25 20:25  
Thalwil, Rudishaldenstrasse 20:26 20:26  
Thalwil, Sonnenberg 20:27 20:27  
Thalwil, Seehaldenstrasse 20:28 20:28  
Rüschlikon, Park im Grüene 20:29    
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
pojazd niskopodłogowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 29.05.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.