DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99310

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   07:06 SKW99310
Świder 07:09 07:09  
Józefów 07:12 07:12  
Michalin 07:14 07:15  
Warszawa Falenica 07:17 07:17  
Warszawa Miedzeszyn 07:19 07:20  
Warszawa Radość 07:22 07:22  
Warszawa Międzylesie 07:25 07:25  
Warszawa Anin 07:27 07:27  
Warszawa Wawer 07:29 07:30  
Warszawa Gocławek 07:32 07:32  
Warszawa Olszynka Grochowska 07:35 07:35  
Warszawa Wschodnia 07:40 07:41  
Warszawa Stadion 07:43 07:43  
Warszawa Powiśle 07:45 07:46  
Warszawa Śródmieście PKP 07:48 07:50  
Warszawa Ochota 07:51 07:52  
Warszawa Zachodnia 07:55    
Dni kursowania:
kursuje 15. Kwi do 9. Cze 2018 So, Nd; także 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.