DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59786

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   17:50 SKM59786
Wejherowo-Nanice 17:52 17:52  
Wejherowo Śmiechowo 17:54 17:54  
Reda Pieleszewo 17:57 17:57  
Reda 18:00 18:00  
Rumia 18:04 18:05  
Rumia Janowo 18:07 18:07  
Gdynia Cisowa 18:11 18:11  
Gdynia Chylonia 18:13 18:17  
Gdynia Leszczynki 18:18 18:19  
Gdynia Grabówek 18:20 18:21  
Gdynia Stocznia 18:23 18:24  
Gdynia Główna 18:26 18:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:28 18:29  
Gdynia Redłowo 18:31 18:32  
Gdynia Orłowo 18:34 18:34  
Sopot Kamienny Potok 18:37 18:37  
Sopot 18:40 18:41  
Sopot Wyścigi 18:42 18:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:44 18:45  
Gdańsk Oliwa SKM 18:46 18:47  
Gdańsk Przymorze 18:49 18:49  
Gdańsk Zaspa 18:51 18:52  
Gdańsk Wrzeszcz 18:53 18:55  
Gdańsk Politechnika 18:57 18:57  
Gdańsk Stocznia 18:59 18:59  
Gdańsk Główny 19:02 19:03  
Gdańsk Śródmieście 19:05    
Dni kursowania:
kursuje 23. Cze do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.