DP
Pociągi/linie

Wybór

R 50403 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Kaliska Kujawskie   04:57 R 50403 I/4
Wiktorowo 05:01 05:02   I/1
Czerniewice 05:06 05:07   II/1
Gołaszewo Kujawskie 05:10 05:11   I/1
Warząchewka 05:14 05:15   I/1
Włocławek 05:21 05:22   II/1
Włocławek Zazamcze 05:24 05:24   I/1
Brzezie 05:29 05:30   I/1
Lubanie 05:35 05:35   I/1
Nieszawa Waganiec 05:41 05:41   II/1
Turzno Kujawskie 05:46 05:47   I/1
Aleksandrów Kujawski 05:52 05:53   I/1
Otłoczyn 05:56 05:57   I/1
Brzoza Toruńska 06:01 06:01   I/1
Toruń Czerniewice 06:03 06:04   I/1
Toruń Główny 06:11 06:14    
Toruń Kluczyki 06:17 06:18   I/201
Solec Kujawski 06:35 06:35   I/1
Bydgoszcz Wschód 06:44 06:44    
Bydgoszcz Bielawy 06:47 06:47    
Bydgoszcz Leśna 06:50 06:50    
Bydgoszcz Główna 06:56      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.