DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus SEV 13.01.18 Kierunek: Bad Oldesloe

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hamburg Hbf   05:00 Bus SEV
Hamburg Hasselbrook 05:13 05:13  
Hamburg-Wandsbek 05:19 05:19  
Hamburg-Tonndorf 05:28 05:28  
Hamburg-Rahlstedt 05:35 05:35  
Ahrensburg 05:52 05:52  
Ahrensburg-Gartenholz 05:58 05:58  
Bargteheide 06:12 06:12  
Bad Oldesloe 06:24    
Dalsze informacje:
przystanek autobusowy poza stacją (Ahrensburg-Gartenholz --> Ahrensburg-Gartenholz)
przewóz rowerów niemożliwy
zastępcza komunikacja szynowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.