DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99320

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   10:01 SKW99320
Józefów 10:03 10:04  
Michalin 10:06 10:06  
Warszawa Falenica 10:08 10:09  
Warszawa Miedzeszyn 10:11 10:11  
Warszawa Radość 10:13 10:14  
Warszawa Międzylesie 10:16 10:17  
Warszawa Anin 10:18 10:19  
Warszawa Wawer 10:21 10:21  
Warszawa Gocławek 10:23 10:24  
Warszawa Olszynka Grochowska 10:26 10:27  
Warszawa Wschodnia 10:31 10:33  
Warszawa Stadion 10:35 10:36  
Warszawa Powiśle 10:38 10:38  
Warszawa Śródmieście PKP 10:41 10:42  
Warszawa Ochota 10:44 10:45  
Warszawa Zachodnia 10:48    
Dni kursowania:
kursuje 21. do 29. Lip 2018 So, Nd
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.