DP
Pociągi/linie

Wybór

R 12345

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Kaliska   15:27 R 12345
Łódź Pabianicka 15:31 15:32  
Łódź Chojny 15:35 15:35  
Łódź Dąbrowa 15:38 15:39  
Łódź Widzew 15:44 15:44  
Łódź Andrzejów 15:49 15:49  
Koluszki 16:03 16:14  
Słotwiny 16:18 16:18  
Wykno 16:24 16:25  
Zaosie 16:28 16:29  
Skrzynki 16:32 16:33  
Tomaszów Mazowiecki 16:39 16:49  
Jeleń 16:54 16:54  
Bratków 17:00 17:00  
Szadkowice 17:05 17:06  
Słomianka 17:09 17:10  
Opoczno 17:16    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx                  
Cze         xxxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx  xxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
klimatyzacja
autobus szynowy
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.