DP
Pociągi/linie

Wybór

SWE87372

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Freudenstadt Hbf   08:43 SWE87372
Loßburg-Rodt 08:49 08:49  
Alpirsbach 08:59 08:59  
Schenkenzell 09:04 09:04  
Schiltach Mitte 09:08 09:08  
Schiltach 09:09 09:10  
Halbmeil 09:15 09:15  
Wolfach 09:20 09:20  
Hausach 09:25 09:28  
Haslach 09:33 09:33  
Steinach(Baden) 09:36 09:36  
Biberach(Baden) 09:40 09:40  
Gengenbach 09:46 09:46  
Offenburg Kreisschulzentrum 09:51 09:52  
Offenburg 09:55    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 13. Gru 2019 Pn - Pt, Nd; oprócz 24., 31. Gru 2018
Dalsze informacje:
Uwaga: tylko pierwszy wagon jedzie do Strasbourga! (Nd także 19., 22. Kwi 2019, 1., 30. Maj 2019, 10., 20. Cze 2019, 3. Paź 2019, 1. Lis 2019)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pomocy przy wsiadaniu udziela kierownik pociągu w 1.wagonie tel.: +49 07821 270290

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.