DP
Pociągi/linie

Wybór

R 71520

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Jarocin   06:29 R 71520
Witaszyce 06:34 06:34  
Kotlin 06:39 06:39  
Pleszew 06:44 06:44  
Taczanów 06:49 06:49  
Bronów 06:53 06:53  
Biniew 06:58 06:58  
Ostrów Wielkopolski 07:06 07:17  
Czekanów 07:22 07:23  
Ociąż 07:26 07:27  
Nowe Skalmierzyce 07:31 07:31  
Kalisz Szczypiorno 07:34 07:35  
Kalisz 07:38 07:38  
Kalisz Winiary 07:44 07:45  
Opatówek 07:49 07:50  
Radliczyce 07:56 07:56  
Skalmierz 08:01 08:01  
Błaszki 08:04 08:05  
Sędzice 08:10 08:11  
Sieradz 08:18 08:20  
Sieradz Warta 08:22 08:22  
Sieradz Męka 08:25 08:26  
Męcka Wola 08:30 08:30  
Zduńska Wola 08:35 08:36  
Borszewice 08:41 08:42  
Łask 08:47 08:47  
Kolumna 08:53 08:53  
Dobroń 08:57 08:58  
Chechło 09:01 09:02  
Pabianice 09:05 09:05  
Lublinek 09:12 09:12  
Łódź Kaliska 09:20    
Dni kursowania:
kursuje 7. Kwi do 9. Cze 2018 So, Nd; także 2. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.