DP
Pociągi/linie

Wybór

R 57321

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Główny   06:46 R 57321
Toruń Kluczyki 06:50 06:51 R 57320
Suchatówka 07:01 07:02  
Gniewkowo 07:06 07:06  
Wierzchosławice 07:09 07:10  
Więcławice 07:13 07:14  
Inowrocław 07:19 07:24  
Janikowo 07:33 07:33  
Kołodziejewo 07:38 07:38  
Mogilno 07:45 07:45  
Wydartowo 07:50 07:50  
Trzemeszno 07:55 07:56  
Jankowo Dolne 08:01 08:01  
Gniezno 08:07 08:21  
Pierzyska 08:27 08:27  
Fałkowo 08:30 08:31  
Lednogóra 08:34 08:35  
Pobiedziska 08:39 08:39  
Pobiedziska Letnisko 08:42 08:42  
Promno 08:44 08:45  
Biskupice Wielkopolskie 08:47 08:48  
Kobylnica 08:52 08:53  
Ligowiec 08:56 08:56  
Poznań Wschód 09:00 09:00 R 57321
Poznań Garbary 09:03 09:03  
Poznań Główny 09:07    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 10. Mar 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.