DP
Pociągi/linie

Wybór

R 3162

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ljubljana   05:40 R 3162
Ljubljana Brinje 05:44 05:44  
Ljubljana Jezica 05:46 05:47  
Ljubljana Crnuce 05:51 05:55  
Trzin ind. cona 05:59 05:59  
Trzin Mlake 06:01 06:02  
Trzin 06:03 06:03  
Domzale 06:06 06:10  
Rodica 06:12 06:12  
Jarse-Menges 06:14 06:15  
Homec 06:18 06:19  
Smarca 06:21 06:21  
Duplica-Bakovnik 06:23 06:24  
Kamnik 06:26 06:30  
Kamnik mesto 06:31 06:32  
Kamnik Graben 06:33    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.