DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 44872 15.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Chałupki   16:42 KS 44872  
Rudyszwałd 16:44 16:45    
Olza 16:48 16:49    
Bełsznica 16:52 16:52    
Czyżowice 16:57 16:57    
Wodzisław Śląski 17:03 17:22    
Wodzisław Śląski Radlin 17:24 17:24    
Radlin Obszary 17:28 17:28    
Rybnik Rymer 17:31 17:32    
Rybnik Towarowy 17:35 17:35    
Rybnik 17:41 17:45    
Rybnik Paruszowiec 17:48 17:49    
Leszczyny 17:54 17:55    
Czerwionka Dębieńsko 17:58 17:59    
Czerwionka 18:01 18:09    
Orzesze Jaśkowice 18:13 18:13    
Orzesze 18:16 18:17    
Łaziska Górne Brada 18:22 18:22    
Łaziska Górne 18:25 18:25    
Mikołów 18:29 18:29    
Mikołów Jamna 18:32 18:33    
Katowice Piotrowice 18:37 18:37    
Katowice Ligota 18:41 18:45    
Katowice Brynów 18:48 18:49    
Katowice 18:53     IV/10
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.