DP
Pociągi/linie

Wybór

R 60909 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Opole Główne   17:50 R 60909 IV/12
Opole Gosławice 17:57 17:57   I/1
Kotórz Mały 18:05 18:05   I/1
Osowiec Przystanek 18:09 18:10   I/1
Jełowa 18:17 18:17   I/1
Kały 18:22 18:23   I/1
Laskowice Oleskie 18:27 18:27   I/1
Tuły 18:30 18:30   I/1
Bukowo 18:33 18:34   I/1
Borkowice 18:39 18:40   I/1
Kluczbork 18:47     II/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.