DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Kirchheim(Teck)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Herrenberg   00:16 S 1
Nufringen 00:19 00:19  
Gärtringen 00:22 00:22  
Ehningen(b Böblingen) 00:25 00:25  
Hulb 00:28 00:28  
Böblingen 00:30 00:30  
Goldberg(Württ) 00:32 00:32  
Stuttgart-Rohr 00:37 00:38  
Stuttgart-Vaihingen 00:40 00:40  
Stuttgart-Österfeld 00:42 00:42  
Stuttgart Universität 00:44 00:44  
Stuttgart Schwabstr. 00:50 00:50  
Stuttgart Feuersee 00:51 00:52  
Stuttgart Stadtmitte 00:53 00:53  
Stuttgart Hbf (tief) 00:55 00:55  
Stuttgart-Bad Cannstatt 00:59 00:59  
Esslingen(Neckar) 01:12 01:12  
Oberesslingen 01:14 01:14  
Esslingen-Zell 01:17 01:17  
Altbach 01:19 01:19  
Plochingen 01:22 01:24  
Wernau(Neckar) 01:27 01:27  
Wendlingen(Neckar) 01:31 01:31  
Kirchheim(Teck)-Ötlingen 01:35 01:35  
Kirchheim(Teck) 01:38    
Dni kursowania:
kursuje 9. do 11. Cze 2019
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.