DP
Pociągi/linie

Wybór

R 12345

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Kaliska   15:26 R 12345
Łódź Pabianicka 15:30 15:31  
Łódź Chojny 15:34 15:34  
Łódź Dąbrowa 15:37 15:38  
Łódź Widzew 15:43 15:43  
Łódź Andrzejów 15:48 15:48  
Koluszki 16:03 16:16  
Słotwiny 16:20 16:20  
Wykno 16:28 16:29  
Zaosie 16:33 16:34  
Skrzynki 16:37 16:48  
Tomaszów Mazowiecki 16:56 17:01  
Jeleń 17:07 17:07  
Bratków 17:13 17:13  
Szadkowice 17:18 17:18  
Słomianka 17:22 17:22  
Opoczno 17:28    
Dni kursowania:
kursuje 8., 9. Kwi 2019, 4. do 6. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
klimatyzacja
autobus szynowy
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.