DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 91740 R6 14.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   04:53 KM 91740 R6
Gierwaty 05:00 05:00  
Goworowo 05:08 05:08  
Pasieki 05:15 05:16  
Prabuty Góry 05:21 05:21  
Przetycz 05:25 05:26  
Zygmuntowo Mazowieckie 05:32 05:32  
Dalekie 05:39 05:39  
Leszczydół 05:45 05:45  
Wyszków 05:51 05:52  
Rybienko 05:55 05:56  
Lucynów 05:59 06:00  
Mostówka 06:04 06:04  
Grzegorzewo 06:08 06:08  
Jarzębia Łąka 06:11 06:12  
Tłuszcz 06:15 06:17  
Jasienica Mazowiecka 06:19 06:20  
Klembów 06:23 06:23  
Dobczyn 06:26 06:27  
Zagościniec 06:29 06:30  
Wołomin Słoneczna 06:32 06:32  
Wołomin 06:34 06:35  
Kobyłka 06:37 06:38  
Kobyłka Ossów 06:40 06:40  
Zielonka 06:43 06:45  
Zielonka Bankowa 06:48 06:48  
Warszawa Mokry Ług 06:51 06:51  
Warszawa Rembertów 06:58 07:00  
Warszawa Wschodnia 07:06 07:07  
Warszawa Stadion 07:09 07:09  
Warszawa Powiśle 07:11 07:12  
Warszawa Śródmieście PKP 07:14 07:16  
Warszawa Ochota 07:17 07:18  
Warszawa Zachodnia 07:21    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.