DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69757 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Jelcz-Laskowice   06:45 KD 69757
Jelcz Miłoszyce 06:51 06:51  
Czernica Wrocławska 06:55 06:55  
Zakrzów Kotowice 06:59 06:59  
Siechnice 07:04 07:04  
Wrocław Brochów 07:09 07:09  
Wrocław Główny 07:15 07:24  
Wrocław Mikołajów 07:33 07:33  
Wrocław Nadodrze 07:38 07:38  
Wrocław Sołtysowice 07:43 07:43  
Wrocław Kowale 07:47 07:47  
Wrocław Swojczyce 07:51 07:51  
Wrocław Wojnów 07:56    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.