DP
Pociągi/linie

Wybór

S 11 Kierunek: Herrenberg

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Neckarpark   05:42 S 11
Stuttgart-Bad Cannstatt 05:45 05:46  
Stuttgart Hbf (tief) 05:50 05:50  
Stuttgart Stadtmitte 05:52 05:52  
Stuttgart Feuersee 05:53 05:54  
Stuttgart Schwabstr. 05:55 05:55  
Stuttgart Universität 06:00 06:00  
Stuttgart-Österfeld 06:02 06:02  
Stuttgart-Vaihingen 06:04 06:05  
Stuttgart-Rohr 06:06 06:07  
Goldberg(Württ) 06:12 06:12  
Böblingen 06:14 06:14  
Hulb 06:16 06:16  
Ehningen(b Böblingen) 06:19 06:19  
Gärtringen 06:22 06:22  
Nufringen 06:25 06:25  
Herrenberg 06:29    
Dni kursowania:
kursuje 8. Kwi 2019
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.