DP
Pociągi/linie

Wybór

81127

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Neuhaus am Rennweg   12:13 81127
Neuhaus-Igelshieb 12:14 12:14  
Ernstthal am Rennsteig 12:17 12:20  
Oberlauscha 12:23 12:23  
Lauscha(Thür) 12:29 12:32  
Steinach(Thür) 12:39 12:39  
Steinach(Thür)Süd 12:41 12:41  
Blechhammer(Thür) 12:46 12:47  
Hüttengrund 12:49 12:49  
Sonneberg(Thür)Nord 12:52 12:52  
Sonneberg(Thür)Ost 12:55 12:55  
Sonneberg(Thür)Hbf 12:58 13:02  
Sonneberg(Thür)West 13:05 13:05  
Mengersgereuth-Hämmern Ost 13:10 13:10  
Mengersgereuth-Hämmern 13:11 13:12  
Effelder(Thür) 13:17 13:17  
Seltendorf 13:19 13:19  
Rauenstein(Thür) 13:24 13:27  
Schalkau Mitte 13:32 13:32  
Schalkau 13:33 13:33  
Bachfeld 13:35 13:35  
Eisfeld 13:45 13:46  
Harras(Thür) 13:49 13:49  
Veilsdorf 13:53 13:53  
Hildburghausen 13:59 14:01  
Reurieth 14:06 14:06  
Themar 14:12 14:12  
Vachdorf 14:18 14:18  
Grimmenthal 14:25 14:29  
Untermaßfeld 14:31 14:31  
Meiningen 14:35 14:39  
Walldorf(Werra) 14:43 14:43  
Wasungen 14:48 14:49  
Schwallungen 14:52 14:52  
Wernshausen 14:56 14:58  
Breitungen(Werra) 15:01 15:02  
Immelborn 15:07 15:07  
Bad Salzungen 15:11 15:12  
Oberrohn 15:19 15:19  
Ettenhausen 15:22 15:22  
Marksuhl 15:25 15:30  
Förtha(Eisenach) 15:35 15:35  
Eisenach 15:42    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 30. Cze do 9. Wrz 2018 (Neuhaus am Rennweg --> Hildburghausen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 30. Lip do 12. Sie 2018 (Hildburghausen --> Themar) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018 (Themar --> Meiningen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 27. do 29. Kwi 2018 (Meiningen --> Bad Salzungen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 27. do 29. Kwi 2018, 22. do 26. Wrz 2018 (Bad Salzungen --> Eisenach)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Neuhaus-Igelshieb --> Neuhaus-Igelshieb)
przystanek na żądanie (Oberlauscha --> Oberlauscha)
przystanek na żądanie (Steinach(Thür)Süd --> Steinach(Thür)Süd)
przystanek na żądanie (Hüttengrund --> Hüttengrund)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)Nord --> Sonneberg(Thür)Nord)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)Ost --> Sonneberg(Thür)Ost)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)West --> Sonneberg(Thür)West)
przystanek na żądanie (Mengersgereuth-Hämmern Ost --> Mengersgereuth-Hämmern Ost)
przystanek na żądanie (Effelder(Thür) --> Effelder(Thür))
przystanek na żądanie (Seltendorf --> Seltendorf)
przystanek na żądanie (Schalkau Mitte --> Schalkau Mitte)
przystanek na żądanie (Schalkau --> Schalkau)
przystanek na żądanie (Bachfeld --> Bachfeld)
przystanek na żądanie (Harras(Thür) --> Harras(Thür))
przystanek na żądanie (Veilsdorf --> Veilsdorf)
przystanek na żądanie (Reurieth --> Reurieth)
przystanek na żądanie (Vachdorf --> Vachdorf)
przystanek na żądanie (Untermaßfeld --> Untermaßfeld)
przystanek na żądanie (Walldorf(Werra) --> Walldorf(Werra))
przystanek na żądanie (Oberrohn --> Oberrohn)
przystanek na żądanie (Ettenhausen --> Ettenhausen)
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.