DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5056, Kierunek: Esbjerg st (Toender st --> Esbjerg st)
R 5179, Kierunek: Varde st (Esbjerg st --> Varde st)
R 84, Kierunek: Noerre Nebel st (Varde st --> Noerre Nebel st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toender st   15:13 R 5056
Toender Nord st 15:14 15:14  
Visby st 15:22 15:23  
Bredebro st 15:27 15:28  
Doestrup(Soenderjylland) st 15:34 15:35  
Skaerbaek st 15:40 15:40  
Broens st 15:44 15:45  
Rejsby st 15:48 15:49  
Hviding st 15:53 15:54  
Ribe st 16:00 16:09  
Ribe Noerremark st 16:11 16:11  
Gredstedbro st 16:17 16:18  
Sejstrup st 16:22 16:23  
Bramming st 16:27 16:28  
Tjaereborg st 16:34 16:34  
Esbjerg st 16:41 16:52 R 5179
Spangsbjerg st 16:55 16:55  
Gjesing st 16:57 16:58  
Guldager st 17:01 17:03  
Varde Kaserne st 17:09 17:09  
Varde st 17:11 17:17 R 84
Frisvadvej st 17:18 17:19  
Varde Vest st 17:21 17:22  
Boulevarden st 17:22 17:23  
Hyllerslev st 17:26 17:27  
Janderup st 17:29 17:30  
Billum st 17:32 17:33  
Oksboel st 17:36 17:38  
Baunhoej 17:38 17:39  
Vroegum st 17:40 17:41  
Jegum st 17:41 17:42  
Dyreby st 17:45 17:46  
Henne st 17:47 17:48  
Outrup st 17:50 17:51  
Loeftgaard st 17:51 17:52  
Lunde J st 17:54 17:55  
Noerre Nebel st 18:01    
Dni kursowania:
kursuje 31. Gru 2017
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Toender Nord st --> Toender Nord st)
przystanek na żądanie (Visby st --> Visby st)
przystanek na żądanie (Doestrup(Soenderjylland) st --> Doestrup(Soenderjylland) st)
przystanek na żądanie (Broens st --> Broens st)
przystanek na żądanie (Rejsby st --> Rejsby st)
przystanek na żądanie (Hviding st --> Hviding st)
przystanek na żądanie (Sejstrup st --> Sejstrup st)
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Frisvadvej st --> Frisvadvej st)
przystanek na żądanie (Boulevarden st --> Boulevarden st)
przystanek na żądanie (Hyllerslev st --> Hyllerslev st)
przystanek na żądanie (Janderup st --> Janderup st)
przystanek na żądanie (Billum st --> Billum st)
przystanek na żądanie (Baunhoej --> Baunhoej)
przystanek na żądanie (Vroegum st --> Vroegum st)
przystanek na żądanie (Jegum st --> Jegum st)
przystanek na żądanie (Dyreby st --> Dyreby st)
przystanek na żądanie (Henne st --> Henne st)
przystanek na żądanie (Outrup st --> Outrup st)
przystanek na żądanie (Loeftgaard st --> Loeftgaard st)
przystanek na żądanie (Lunde J st --> Lunde J st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Toender st --> Varde st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Varde st --> Noerre Nebel st)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.