DP
Pociągi/linie

Wybór

EIC 1355 LAJKONIK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Wschodnia   16:34 EIC 1355 LAJKONIK
Warszawa Centralna 16:40 16:48  
Warszawa Zachodnia 16:52 16:53  
Idzikowice      
Opoczno Południe 17:53 17:54  
Kraków Główny 19:24 19:30  
Kraków Płaszów 19:39 19:51  
Tarnów 20:37 20:38  
Dębica 20:55 20:56  
Rzeszów Główny 21:23 21:25  
Jarosław 21:58 21:59  
Przemyśl Zasanie 22:27 22:28  
Przemyśl Główny 22:31    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 19. Maj 2019 Pt, Nd; oprócz 21. Kwi 2019, 3. Maj 2019; także 22., 30. Kwi 2019, 2. Maj 2019
Dalsze informacje:
PKP Intercity
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
wagon gastronomiczny
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
rezerwacja miejsc
przedział menedżerski
klimatyzacja
wagon rodzinny z przedziałem dla dzieci
przewóz przesyłek konduktorskich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.