DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80365

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Choszczno   06:08 R 80365
Ziemomyśl 06:12 06:13  
Dolice 06:17 06:18  
Morzyca 06:21 06:22  
Kolin 06:25 06:25  
Strzebielewo Pyrzyckie 06:27 06:28  
Witkowo Pyrzyckie 06:31 06:31  
Stargard 06:37 06:39  
Grzędzice Stargardzkie 06:43 06:43  
Miedwiecko 06:46 06:47  
Reptowo 06:50 06:51  
Szczecin Zdunowo 06:55 06:55  
Szczecin Dąbie 07:00 07:01  
Szczecin Zdroje 07:03 07:04  
Szczecin Port Centralny 07:12 07:12  
Szczecin Główny 07:16    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |   x|    xx   | xx |   xx 
Sty     xx   |    |    |    |    | 
Mar     |    x    |xx  |  xx|    xx
Kwi     |xx  |  xx|    xx   | xx | 
Maj x xxx    |xx  |  xx|    xx   | 
Cze xx  |  xx|    xx   x xx |   xx 
Lip     |xx  |  xx|    xx   | xx | 
Sie   xx|    xx   x xx |   xx    |x
Wrz x   | xx |   xx    |xx  |  xx| 
Paź     xx   | xx |   xx    |xx  | 
Lis xxx |   xxx   |xx  |  xx|    x 
Gru x   | xx |   x|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.