DP
Pociągi/linie

Wybór

R 70723

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Nowa Sól   22:20 R 70723
Niedoradz 22:25 22:26  
Stary Kisielin 22:32 22:33  
Zielona Góra 22:37 22:38  
Przylep 22:43 22:43  
Czerwieńsk 22:47 22:48  
Nietkowice 22:53 22:53  
Będów 22:56 22:56  
Radnica 22:59 23:00  
Bytnica 23:06 23:07  
Budachów 23:11 23:11  
Pliszka 23:16 23:17  
Gądków Wielki 23:21 23:21  
Jerzmanice Lubuskie 23:28 23:28  
Rzepin 23:35    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 20. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.