DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 53104 ORŁOWICZ 14.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Olsztyn Główny   05:17 IC 53104 ORŁOWICZ  
Olsztyn Zachodni 05:20 05:21    
Olsztynek 05:40 05:40    
Nidzica 06:01 06:07    
Działdowo 06:25 06:26    
Mława 06:35 06:36    
Ciechanów 06:50 06:51    
Nasielsk 07:08 07:09    
Modlin 07:17 07:18    
Nowy Dwór Mazowiecki 07:22 07:22    
Legionowo 07:31 07:32    
Warszawa Wschodnia 07:47 07:49    
Warszawa Centralna 07:55 08:00   III/2
Warszawa Zachodnia 08:04 08:05    
Radom 09:54 09:58    
Rożki        
Skarżysko-Kamienna 10:24 10:25    
Kielce 10:59 11:02    
Jędrzejów 11:32 11:33    
Sędziszów 11:46 11:47    
Miechów 12:04 12:05    
Kraków Główny 12:33      
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.