DP
Pociągi/linie

Wybór

R 57300

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Inowrocław   05:38 R 57300
Janikowo 05:46 05:47  
Kołodziejewo 05:51 05:52  
Mogilno 05:58 06:02  
Wydartowo 06:06 06:07  
Trzemeszno 06:12 06:12  
Jankowo Dolne 06:17 06:18  
Gniezno 06:24 06:27  
Pierzyska 06:33 06:33  
Fałkowo 06:36 06:37  
Lednogóra 06:40 06:41  
Pobiedziska 06:45 06:45  
Pobiedziska Letnisko 06:48 06:48  
Promno 06:50 06:51  
Biskupice Wielkopolskie 06:53 06:54  
Kobylnica 06:58 06:59  
Ligowiec 07:01 07:02  
Poznań Wschód 07:05 07:06 R 57301
Poznań Garbary 07:08 07:09  
Poznań Główny 07:12    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 10. Mar 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.