DP
Pociągi/linie

Wybór

R 71500

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   05:33 R 71500
Poznań Dębina 05:36 05:37  
Poznań Starołęka 05:39 05:40  
Poznań Krzesiny 05:43 05:44  
Gądki 05:48 05:49  
Kórnik 05:52 05:53  
Pierzchno 05:56 05:57  
Środa Wielkopolska 06:03 06:03  
Sulęcinek 06:09 06:10  
Solec Wielkopolski 06:13 06:13  
Chocicza 06:17 06:17  
Mieszków 06:23 06:23  
Jarocin 06:28 06:29  
Witaszyce 06:33 06:34  
Kotlin 06:38 06:39  
Pleszew 06:43 06:44  
Taczanów 06:48 06:49  
Bronów 06:52 06:53  
Biniew 06:57 06:58  
Ostrów Wielkopolski 07:05 07:17  
Czekanów 07:22 07:23  
Ociąż 07:26 07:27  
Nowe Skalmierzyce 07:31 07:31  
Kalisz Szczypiorno 07:34 07:35  
Kalisz 07:38 07:38  
Kalisz Winiary 07:44 07:45  
Opatówek 07:49 07:50  
Radliczyce 07:56 07:56  
Skalmierz 08:01 08:01  
Błaszki 08:04 08:05  
Sędzice 08:11 08:11  
Sieradz 08:19 08:20  
Sieradz Warta 08:22 08:22  
Sieradz Męka 08:25 08:26  
Męcka Wola 08:30 08:30  
Zduńska Wola 08:35 08:36  
Borszewice 08:42 08:42  
Łask 08:48 08:49  
Kolumna 08:55 08:56  
Dobroń 09:00 09:01  
Chechło 09:05 09:05  
Pabianice 09:09 09:11  
Łódź Kaliska 09:29    
Dni kursowania:
kursuje 11. Cze do 30. Lis 2018 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2018, 1. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.