DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 15611 R90 15.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Gdańska   16:33 KM 15611 R90
Warszawa ZOO 16:35 16:35  
Warszawa Praga 16:39 16:39  
Warszawa Toruńska 16:41 16:42  
Warszawa Żerań 16:44 16:45  
Warszawa Płudy 16:47 16:48  
Warszawa Choszczówka 16:50 16:51  
Legionowo 16:55 16:56  
Legionowo Przystanek 16:58 16:58  
Chotomów 17:00 17:01  
Janówek 17:06 17:06  
Nowy Dwór Mazowiecki 17:09 17:09  
Modlin 17:13 17:13  
Pomiechówek 17:16 17:17  
Brody Warszawskie 17:20 17:21  
Studzianki Nowe 17:23 17:24  
Nasielsk 17:27 17:28  
Kątne 17:31 17:31  
Jackowo Dworskie 17:34 17:34  
Świercze 17:37 17:38  
Kałęczyn 17:41 17:41  
Gąsocin 17:44 17:45  
Gołotczyzna 17:49 17:49  
Ciechanów Przemysłowy 17:55 17:56  
Ciechanów 18:00    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.