DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55219 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Włocławek   14:22 R 55219 I/3
Włocławek Zazamcze 14:24 14:24   I/1
Brzezie 14:29 14:29   I/1
Lubanie 14:33 14:34   I/1
Nieszawa Waganiec 14:39 14:39   II/1
Turzno Kujawskie 14:44 14:44   I/1
Aleksandrów Kujawski 14:49 14:50   I/1
Otłoczyn 14:53 14:54   I/1
Brzoza Toruńska 14:58 14:58   I/1
Toruń Czerniewice 15:00 15:01   I/1
Toruń Główny 15:08      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.