DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59802

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   04:51 SKM59802
Lębork Mosty 04:54 04:54  
Godętowo 05:00 05:00  
Bożepole Wielkie 05:06 05:06  
Strzebielino Morskie 05:10 05:10  
Luzino 05:14 05:14  
Gościcino Wejherowskie 05:19 05:19  
Wejherowo 05:23 05:24  
Wejherowo-Nanice 05:26 05:26  
Wejherowo Śmiechowo 05:29 05:29  
Reda Pieleszewo 05:32 05:32  
Reda 05:35 05:35  
Rumia 05:40 05:40  
Rumia Janowo 05:43 05:43  
Gdynia Cisowa 05:47 05:47  
Gdynia Chylonia 05:49 05:49  
Gdynia Leszczynki 05:51 05:51  
Gdynia Grabówek 05:53 05:53  
Gdynia Stocznia 05:57 05:57  
Gdynia Główna 05:58 05:59  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:01 06:01  
Gdynia Redłowo 06:04 06:04  
Gdynia Orłowo 06:06 06:06  
Sopot Kamienny Potok 06:09 06:09  
Sopot 06:12 06:12  
Sopot Wyścigi 06:14 06:14  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:16 06:16  
Gdańsk Oliwa SKM 06:18 06:18  
Gdańsk Przymorze 06:20 06:20  
Gdańsk Zaspa 06:23 06:23  
Gdańsk Wrzeszcz 06:25 06:25  
Gdańsk Politechnika 06:28 06:28  
Gdańsk Stocznia 06:30 06:30  
Gdańsk Główny 06:33 06:33  
Gdańsk Śródmieście 06:35    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  x x| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxx 
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xx|xx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis     xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.