DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90719 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Elbląg   10:19 R 90719 III/1
Komorowo Żuławskie 10:25 10:26   I/1
Bogaczewo 10:29 10:30 R 90718 II/1
Pasłęk 10:38 10:43   I/2
Nowa Wieś Cierpkie 10:46 10:47   I/1
Zielonka Pasłęcka 10:53 10:53   I/1
Małdyty 10:59 11:00   I/3
Dobrocin 11:05 11:06   I/1
Morąg 11:11 11:12   III/3
Morąg Kolonia 11:14 11:15   I/1
Żabi Róg 11:20 11:21   I/1
Kozia Góra 11:26 11:27   I/1
Gamerki Wielkie 11:31 11:38   II/2
Wołowno 11:43 11:43   I/1
Godki 11:47 11:47   I/1
Jonkowo 11:50 11:51   I/1
Gutkowo 11:57 11:57   I/1
Olsztyn Zach. 12:03 12:04   III/1
Olsztyn Główny 12:06     IV/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.02.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.