DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2214 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wiener Neustadt Hbf   08:08  
Leobersdorf 08:16 08:17  
Baden b.Wien 08:22 08:23  
Mödling 08:29 08:30  
Wien Meidling 08:42 08:45  
Wien Matzleinsdorfer Platz 08:47 08:48  
Wien Hbf (Bahnsteige 1-2) 08:50 08:51  
Wien Quartier Belvedere 08:52 08:52 R 2214
Wien Rennweg 08:55 08:56  
Wien Mitte 08:58 08:59  
Wien Praterstern 09:02 09:03  
Wien Traisengasse 09:05 09:05  
Wien Handelskai (Bahnsteige 1-2) 09:06 09:07  
Wien Floridsdorf 09:10 09:11  
Korneuburg 09:19 09:20  
Stockerau 09:27 09:28  
Hollabrunn 09:44 09:45  
Hetzmannsdorf-Wullersdorf 09:50 09:51  
Guntersdorf 09:54 09:55  
Platt 10:01 10:02  
Zellerndorf 10:05 10:05  
Retz 10:12    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl. ( --> Retz)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. ( --> Retz)
dostęp dla wózków inwalidzkich ( --> Retz)
Miejsce dla wózków inwalidzkich - zgłaszać pod tel. +43 5 1717 ( --> Retz)
pojazd niskopodłogowy ( --> Retz)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich ( --> Retz)
wsiadanie tylko z ważnym biletem (REX, R, S-Bahn) ( --> Retz)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.