DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2919

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Maribor   16:15 R 2919
Maribor Tezno 16:18 16:19  
Hoce 16:22 16:23  
Orehova vas 16:25 16:25  
Race 16:27 16:28  
Pragersko 16:33 16:34  
Slovenska Bistrica 16:39 16:39  
Poljcane 16:45 16:46  
Dolga Gora 16:52 16:53  
Ostrozno 16:56 16:56  
Ponikva 17:00 17:00  
Grobelno 17:04 17:04  
Sentjur 17:07 17:08  
Store 17:12 17:13  
Celje 17:17 17:18  
Lasko 17:33 17:34  
Rimske Toplice 17:44 17:44  
Zidani Most 17:52    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.