DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55438

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   17:40 R 55438
Gdynia Orłowo 17:44 17:45  
Sopot 17:48 17:49  
Gdańsk Oliwa 17:52 17:53  
Gdańsk Wrzeszcz 17:56 17:57  
Gdańsk Główny 18:03 18:04  
Gdańsk Orunia 18:07 18:08  
Pruszcz Gdański 18:13 18:14  
Pszczółki 18:25 18:27  
Tczew 18:34    
Dni kursowania:
kursuje 16. Gru 2018 do 3. Mar 2019 Nd; oprócz 23. Gru 2018; także 26. Gru 2018, 1. Sty 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.