DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69707 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Wojnów   08:14 KD 69707
Wrocław Swojczyce 08:19 08:19  
Wrocław Kowale 08:23 08:23  
Wrocław Sołtysowice 08:27 08:27  
Wrocław Nadodrze 08:32 08:32  
Wrocław Mikołajów 08:37 08:37  
Wrocław Główny 08:43 09:01  
Wrocław Brochów 09:06 09:06  
Siechnice 09:16 09:16  
Zakrzów Kotowice 09:20 09:20  
Czernica Wrocławska 09:24 09:24  
Jelcz Miłoszyce 09:28 09:28  
Jelcz-Laskowice 09:34    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.