DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 588

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   10:51 ICE 588
Augsburg Hbf 11:19 11:21  
Würzburg Hbf 13:25 13:28  
Fulda 14:01 14:03  
Kassel-Wilhelmshöhe 14:34 14:36  
Göttingen 14:54 14:55  
Hannover Hbf 15:32 15:36  
Celle 15:58 16:00  
Uelzen 16:20 16:22  
Lüneburg 16:36 16:38  
Hamburg-Harburg 17:03    
Hamburg Hbf 17:14    
Hamburg Dammtor 17:20    
Hamburg-Altona 17:29    
Dni kursowania:
kursuje 4., 5. Sie 2018
Dalsze informacje:
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.