DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 21100 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chełm   06:02 IC 21100
Chełm Miasto 06:06 06:07  
Rejowiec 06:20 06:21  
Trawniki 06:32 06:33  
Świdnik Wschodni 06:52 06:53  
Świdnik Miasto 06:55 06:56  
Lublin 07:07 07:26  
Lubartów 07:48 07:49  
Parczew 08:09 08:15  
Radzyń Podlaski 08:34 08:35  
Łuków 08:51 09:15  
Siedlce 09:33 09:34  
Mrozy 09:55 09:56  
Mińsk Mazowiecki 10:09 10:10  
Warszawa Wschodnia 10:34 10:39  
Warszawa Centralna 10:45 10:55  
Warszawa Zachodnia 10:59    
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich (Chełm --> Warszawa Centralna)
tylko 2 kl.
klimatyzacja
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
wagon sypialny

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.