DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 51702 RE92 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Raciąż   18:54 KM 51702 RE92
Kaczorowo 19:02 19:02  
Baboszewo 19:11 19:12  
Arcelin 19:17 19:18  
Płońsk 19:26 19:27  
Dalanówek 19:35 19:35  
Wkra 19:43 19:43  
Cieksyn 19:50 19:50  
Nasielsk 20:02    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.