DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40855

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   06:30 KS 40855
Katowice Załęże 06:33 06:33  
Chorzów Batory 06:36 06:37  
Świętochłowice 06:39 06:39  
Ruda Chebzie 06:42 06:43  
Ruda Śląska 06:45 06:45  
Zabrze 06:49 06:50  
Gliwice 06:57    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xx x|  x xx   | x x| 
Sty  xx x  xxxxx  |xxx | xxxxx   |x
Lut xx  xxxxx|  x xx  xxxxx | xx | 
Mar xx  xxxxx|    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 15.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.