DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 81154 PARSĘTA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kołobrzeg   12:50 IC 81154 PARSĘTA
Ustronie Morskie 13:03 13:04  
Koszalin 13:32 13:40  
Sławno 14:05 14:17  
Słupsk 14:44 14:58  
Lębork 15:48 15:50  
Wejherowo 16:31 16:32  
Rumia 16:41 16:42  
Gdynia Główna 16:54 16:56  
Sopot 17:05 17:06  
Gdańsk Oliwa 17:10 17:11  
Gdańsk Wrzeszcz 17:15 17:16  
Gdańsk Główny 17:21 17:24  
Tczew 17:44 17:45  
Malbork 18:00 18:01  
Prabuty 18:23 18:24  
Susz 18:31 18:32  
Iława Główna 18:47 18:57  
Działdowo 19:32 19:33  
Mława 19:45 19:46  
Ciechanów 20:05 20:06  
Modlin 20:37 20:38  
Nowy Dwór Mazowiecki 20:43 20:44  
Legionowo 20:55 20:56  
Warszawa Wschodnia 21:12 21:14  
Warszawa Centralna 21:20 21:25  
Warszawa Zachodnia 21:29 21:30  
Żyrardów 21:57 21:58  
Skierniewice 22:12 22:13  
Koluszki 22:35 22:36  
Łódź Widzew 22:49 22:53  
Łódź Fabryczna 23:01    
Dni kursowania:
kursuje 2. Kwi 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.