DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 56100 KORMORAN

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Olsztyn Główny   07:01 IC 56100 KORMORAN
Olsztyn Zachodni 07:04 07:05  
Ostróda 07:40 07:44  
Iława Główna 08:05 08:06  
Działdowo 08:40 08:41  
Mława 08:52 08:53  
Ciechanów 09:11 09:12  
Modlin 09:44 09:45  
Nowy Dwór Mazowiecki 09:49 09:50  
Legionowo 10:02 10:03  
Warszawa Wschodnia 10:18 10:19  
Warszawa Centralna 10:25 10:30  
Warszawa Zachodnia 10:34 10:35  
Żyrardów 10:59 11:00  
Skierniewice 11:14 11:15  
Koluszki 11:37 11:38  
Piotrków Trybunalski 12:01 12:02  
Radomsko 12:29 12:30  
Częstochowa 12:55 13:03  
Myszków 13:33 13:34  
Zawiercie 13:43 13:44  
Dąbrowa Górnicza 14:01 14:02  
Będzin Miasto 14:06 14:07  
Sosnowiec Główny 14:12 14:13  
Katowice 14:22 14:26  
Zabrze 14:44 14:45  
Gliwice 14:54 15:11  
Strzelce Opolskie 15:39 15:40  
Opole Główne 16:04 16:05  
Brzeg 16:29 16:30  
Oława 16:39 16:40  
Wrocław Główny 16:58    
Dni kursowania:
kursuje 17. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.