DP
Pociągi/linie

Wybór

R 71506

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   15:46 R 71506
Poznań Dębina 15:49 15:50  
Poznań Starołęka 15:52 15:52  
Poznań Krzesiny 15:56 15:56  
Gądki 16:01 16:01  
Kórnik 16:05 16:06  
Pierzchno 16:09 16:10  
Środa Wielkopolska 16:16 16:17  
Sulęcinek 16:23 16:24  
Solec Wielkopolski 16:27 16:27  
Chocicza 16:31 16:32  
Mieszków 16:37 16:38  
Jarocin 16:43 16:43  
Witaszyce 16:48 16:48  
Kotlin 16:53 16:53  
Pleszew 16:58 16:58  
Taczanów 17:03 17:03  
Bronów 17:07 17:07  
Biniew 17:12 17:12  
Ostrów Wielkopolski 17:19 17:37  
Czekanów 17:42 17:43  
Ociąż 17:46 17:47  
Nowe Skalmierzyce 17:51 17:51  
Kalisz Szczypiorno 17:54 17:55  
Kalisz 17:58 17:59  
Kalisz Winiary 18:05 18:06  
Opatówek 18:11 18:14  
Radliczyce 18:21 18:21  
Skalmierz 18:26 18:26  
Błaszki 18:29 18:30  
Sędzice 18:35 18:36  
Sieradz 18:43 18:47  
Sieradz Warta 18:49 18:49  
Sieradz Męka 18:52 18:53  
Męcka Wola 18:57 18:58  
Zduńska Wola 19:03 19:04  
Borszewice 19:12 19:13  
Łask 19:20 19:20  
Kolumna 19:27 19:28  
Dobroń 19:32 19:33  
Chechło 19:37 19:37  
Pabianice 19:41 19:42  
Łódź Kaliska 19:58    
Dni kursowania:
kursuje 1. do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 13.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.