DP
Pociągi/linie

Wybór

R 57312

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   10:38 R 57312
Bydgoszcz Błonie 10:42 10:43  
Trzciniec 10:46 10:46  
Brzoza Bydgoska 10:51 10:52  
Chmielniki Bydgoskie 10:55 10:55  
Nowa Wieś Wielka 10:59 11:00  
Złotniki Kujawskie 11:05 11:06  
Jaksice 11:10 11:11  
Inowrocław 11:17 11:18  
Janikowo 11:27 11:27  
Kołodziejewo 11:32 11:32  
Mogilno 11:38 11:38  
Wydartowo 11:43 11:43  
Trzemeszno 11:48 11:49  
Jankowo Dolne 11:54 11:54  
Gniezno 12:00 12:01  
Pierzyska 12:06 12:07  
Fałkowo 12:10 12:10  
Lednogóra 12:14 12:14  
Pobiedziska 12:18 12:19  
Pobiedziska Letnisko 12:21 12:22  
Promno 12:24 12:24  
Biskupice Wielkopolskie 12:27 12:27  
Kobylnica 12:32 12:32  
Ligowiec 12:35 12:35  
Poznań Wschód 12:39 12:39 R 57313
Poznań Garbary 12:42 12:43  
Poznań Główny 12:46    
Dni kursowania:
kursuje 2. Wrz do 20. Paź 2018; oprócz 15., 16., 29., 30. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.