DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77243

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kępno   06:29 R 77243
Domanin 06:38 06:38  
Ostrzeszów 06:47 06:47  
Niedźwiedź Wielkopolski 06:54 06:54  
Antonin 06:57 06:58  
Przygodzice 07:03 07:03  
Janków Przygodzki 07:07 07:08  
Ostrów Wielkopolski 07:12    
Dni kursowania:
kursuje 30. Kwi 2018, 2., 4. Maj 2018, 1. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.