DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43610

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   19:29 R 43610
Bielsko-Biała Wschód 19:31 19:32  
Krzemionki 19:41 19:41  
Kozy 19:45 19:46  
Kozy Zagroda 19:51 19:51  
Kęty Podlesie 19:58 19:59  
Kęty 20:02 20:02  
Zamek Bulowicki 20:07 20:07  
Bulowice 20:11 20:11  
Andrychów Górnica 20:17 20:17  
Andrychów 20:23 20:24  
Inwałd 20:29 20:29  
Chocznia Górna 20:35 20:36  
Chocznia 20:40 20:40  
Wadowice 20:47 20:48  
Klecza Dolna 20:52 20:53  
Klecza Górna 20:57 20:57  
Barwałd Średni 21:01 21:02  
Barwałd Górny 21:05 21:05  
Kalwaria Zebrzydowska 21:11 21:11  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 21:14 21:21  
Przytkowice 21:24 21:25  
Leńcze 21:28 21:29  
Podolany 21:31 21:31  
Wola Radziszowska 21:33 21:34  
Radziszów 21:38 21:38  
Rzozów 21:43 21:43  
Skawina 21:48 21:50  
Kraków Sidzina 21:54 21:55  
Kraków Swoszowice 21:59 22:00  
Kraków Sanktuarium 22:02 22:02  
Kraków Łagiewniki 22:06 22:06  
Kraków Bonarka 22:08 22:09  
Kraków Podgórze 22:11 22:12  
Kraków Zabłocie 22:13 22:14  
Kraków Główny 22:18    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 25. Lut do 28. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.