DP
Pociągi/linie

Wybór

TER93907

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Paray le Monial   20:04 TER93907
La Clayette Baudemon 20:26 20:27  
Chauffailles 20:35 20:36  
Lamure sur Azergues 20:56 20:57  
Chamelet 21:05 21:06  
Bois d'Oingt Legny 21:14 21:15  
Chessy 21:18 21:19  
Chatillon d Azergues 21:22 21:23  
Lozanne 21:28 21:29  
Lyon Part Dieu 21:52 21:59  
Lyon-Perrache 22:07    
Dni kursowania:
kursuje 3. Mar do 21. Kwi 2019 Nd
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.