DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59808

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   06:59 SKM59808
Lębork Mosty 07:02 07:02  
Godętowo 07:07 07:07  
Bożepole Wielkie 07:12 07:13  
Strzebielino Morskie 07:16 07:21  
Luzino 07:25 07:26  
Gościcino Wejherowskie 07:30 07:31  
Wejherowo 07:35 07:35  
Wejherowo-Nanice 07:37 07:37  
Wejherowo Śmiechowo 07:39 07:39  
Reda Pieleszewo 07:42 07:42  
Reda 07:45 07:46  
Rumia 07:50 07:51  
Rumia Janowo 07:53 07:53  
Gdynia Cisowa 07:57 07:57  
Gdynia Chylonia 07:59 08:00  
Gdynia Leszczynki 08:01 08:02  
Gdynia Grabówek 08:03 08:04  
Gdynia Stocznia 08:06 08:07  
Gdynia Główna 08:09 08:10  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 08:11 08:12  
Gdynia Redłowo 08:14 08:15  
Gdynia Orłowo 08:17 08:17  
Sopot Kamienny Potok 08:20 08:20  
Sopot 08:23 08:24  
Sopot Wyścigi 08:25 08:26  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:27 08:28  
Gdańsk Oliwa SKM 08:29 08:30  
Gdańsk Przymorze 08:32 08:32  
Gdańsk Zaspa 08:34 08:35  
Gdańsk Wrzeszcz 08:36 08:38  
Gdańsk Politechnika 08:40 08:40  
Gdańsk Stocznia 08:42 08:42  
Gdańsk Główny 08:45 08:46  
Gdańsk Śródmieście 08:48    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxxx xxxxxx x| xxx|x
Sty  xxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxx
Lut xx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xxxx | 
Mar xx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxxx xxxxxx xxxxxx  xxxxx xx 
Maj  x x|xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx
Cze x xxxxxx xxxxxx xxx|    |    | 
Wrz  xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx x 
Paź xxxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxx
Lis xx xxxxxx| xxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.