DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS12208

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   14:48 BUS12208
Kobylany 14:58 14:58  
Małaszewicze 15:02 15:02  
Dobrynka 15:21 15:22  
Chotyłów 15:32 15:42 R 12208
Perkowice 15:46 15:46  
Ogrodniki 15:49 15:49  
Biała Podlaska 15:57 15:58  
Porosiuki 16:03 16:03  
Sokule 16:08 16:09  
Szachy 16:11 16:12  
Sitno 16:14 16:15  
Międzyrzec Podlaski 16:19 16:19  
Misie 16:24 16:24  
Brzozowica 16:28 16:29  
Szaniawy 16:32 16:33  
Matysy 16:36 16:36  
Łuków Zapowiednik 16:40 16:41  
Łuków 16:43 16:48 R 12209
Łuków Łapiguz 16:53 16:53  
Sarnów 17:00 17:00  
Borowina 17:03 17:03  
Krzywda 17:07 17:08  
Hordzieżka 17:12 17:12  
Okrzeja 17:15 17:15  
Grabów Szlachecki 17:19 17:19  
Leopoldów 17:24 17:24  
Ryki 17:32 17:33  
Dęblin 17:41    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 16. Kwi 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Terespol --> Chotyłów)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Chotyłów --> Dęblin)
przystanek autobusowy poza stacją (Terespol --> Terespol)
przystanek autobusowy poza stacją (Kobylany --> Kobylany)
przystanek autobusowy poza stacją (Małaszewicze --> Małaszewicze)
przystanek autobusowy poza stacją (Dobrynka --> Dobrynka)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Terespol --> Chotyłów)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Chotyłów --> Dęblin)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Chotyłów --> Dęblin)
gniazdko dla laptopów (Chotyłów --> Dęblin)
klimatyzacja (Chotyłów --> Dęblin)
Wifi (Chotyłów --> Dęblin)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Chotyłów --> Dęblin)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.