DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   06:55 SKM59810
Lębork Mosty 06:58 06:58  
Godętowo 07:03 07:03  
Bożepole Wielkie 07:09 07:09  
Strzebielino Morskie 07:22 07:22  
Luzino 07:32 07:32  
Gościcino Wejherowskie 07:37 07:37  
Wejherowo 07:41 07:46  
Wejherowo-Nanice 07:48 07:48  
Wejherowo Śmiechowo 07:50 07:50  
Reda Pieleszewo 07:53 07:53  
Reda 07:56 07:56  
Rumia 08:01 08:01  
Rumia Janowo 08:03 08:03  
Gdynia Cisowa 08:07 08:07  
Gdynia Chylonia 08:10 08:10  
Gdynia Leszczynki 08:11 08:11  
Gdynia Grabówek 08:13 08:13  
Gdynia Stocznia 08:17 08:17  
Gdynia Główna 08:18 08:19  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 08:21 08:21  
Gdynia Redłowo 08:23 08:23  
Gdynia Orłowo 08:26 08:26  
Sopot Kamienny Potok 08:29 08:29  
Sopot 08:32 08:32  
Sopot Wyścigi 08:34 08:34  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:35 08:35  
Gdańsk Oliwa SKM 08:38 08:38  
Gdańsk Przymorze 08:40 08:40  
Gdańsk Zaspa 08:42 08:42  
Gdańsk Wrzeszcz 08:45 08:45  
Gdańsk Politechnika 08:47 08:47  
Gdańsk Stocznia 08:49 08:49  
Gdańsk Główny 08:52 08:53  
Gdańsk Śródmieście 08:55    
Dni kursowania:
kursuje 19. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.