DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40804

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gliwice   07:37 KS 40804
Zabrze 07:45 07:46  
Ruda Śląska 07:50 07:51  
Ruda Chebzie 07:53 07:54  
Świętochłowice 07:57 07:57  
Chorzów Batory 08:00 08:00  
Katowice Załęże 08:04 08:05  
Katowice 08:08    
Dni kursowania:
kursuje 27. Mar 2018, 19. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.