DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK73102 CYRYL

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   06:37 TLK73102 CYRYL
Środa Wielkopolska 06:58 06:59  
Jarocin 07:18 07:19  
Pleszew 07:32 07:33  
Ostrów Wielkopolski 07:52 07:54  
Ostrzeszów 08:10 08:11  
Kępno 08:23 08:24  
Byczyna Kluczborska 08:39 08:40  
Kluczbork 08:51 08:52  
Olesno Śląskie 09:05 09:06  
Lubliniec 09:24 09:35  
Częstochowa Stradom 09:58 09:59  
Koniecpol 10:28 10:29  
Miechów 11:06 11:07  
Kraków Płaszów 11:48    
Dni kursowania:
kursuje 7. Maj do 9. Cze 2018 Pn - So
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl.
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.