DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK51102 WYBRZEŻE

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   09:48 TLK51102 WYBRZEŻE
Sopot 09:56 09:57  
Gdańsk Oliwa 10:00 10:01  
Gdańsk Wrzeszcz 10:05 10:06  
Gdańsk Główny 10:11 10:14  
Pruszcz Gdański 10:22 10:23  
Tczew 10:36 10:37  
Malbork 10:52 10:53  
Prabuty 11:15 11:16  
Susz 11:24 11:25  
Iława Główna 11:39 11:40  
Działdowo 12:14 12:15  
Mława 12:26 12:27  
Ciechanów 12:56 12:57  
Nasielsk 13:22 13:30  
Modlin 13:40 13:41  
Nowy Dwór Mazowiecki 13:45 13:46  
Legionowo 13:56 13:57  
Warszawa Wschodnia 14:13 14:14  
Warszawa Centralna 14:20 14:30  
Warszawa Zachodnia 14:34    
Dni kursowania:
kursuje 16. Kwi 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
przewóz przesyłek konduktorskich (Gdynia Główna --> Warszawa Centralna)
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.