DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80249

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   12:20 R 80249
Reblino 12:25 12:26  
Sycewice 12:29 12:30  
Wrześnica 12:33 12:34  
Sławno 12:39 12:40  
Karwice 12:45 12:46  
Wiekowo 12:52 12:53  
Skibno 12:59 13:07  
Koszalin 13:16 13:21  
Dunowo 13:27 13:27  
Nosówko 13:30 13:31  
Kościernica 13:34 13:35  
Białogard 13:39 13:41  
Czarnowęsy Pomorskie 13:46 13:47  
Rąbino 13:52 13:53  
Nielep 13:57 13:58  
Świdwin 14:04 14:05  
Klępnica 14:11 14:12  
Worowo 14:15 14:15  
Łobez 14:20 14:20  
Lesięcin 14:25 14:26  
Runowo Pomorskie 14:29 14:34  
Cieszyno Łobeskie 14:38 14:38  
Chociwel 14:48 14:52  
Lisowo 14:55 14:56  
Trąbki 15:00 15:00  
Gogolewo 15:04 15:04  
Ulikowo 15:08 15:08  
Stargard 15:15 15:16  
Grzędzice Stargardzkie 15:20 15:20  
Miedwiecko 15:23 15:24  
Reptowo 15:27 15:28  
Szczecin Zdunowo 15:32 15:33  
Szczecin Dąbie 15:39 15:40  
Szczecin Zdroje 15:42 15:43  
Szczecin Główny 15:57    
Dni kursowania:
kursuje 11. Sty do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.