DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59814

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   14:08 SKM59814
Lębork Mosty 14:11 14:11  
Godętowo 14:16 14:16  
Bożepole Wielkie 14:21 14:22  
Strzebielino Morskie 14:25 14:26  
Luzino 14:30 14:30  
Gościcino Wejherowskie 14:35 14:35  
Wejherowo 14:39 14:40  
Wejherowo-Nanice 14:41 14:42  
Wejherowo Śmiechowo 14:44 14:44  
Reda Pieleszewo 14:47 14:47  
Reda 14:50 14:51  
Rumia 14:55 15:03  
Rumia Janowo 15:05 15:05  
Gdynia Cisowa 15:09 15:09  
Gdynia Chylonia 15:11 15:17  
Gdynia Leszczynki 15:18 15:19  
Gdynia Grabówek 15:20 15:21  
Gdynia Stocznia 15:23 15:24  
Gdynia Główna 15:26 15:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:28 15:29  
Gdynia Redłowo 15:31 15:32  
Gdynia Orłowo 15:34 15:34  
Sopot Kamienny Potok 15:37 15:37  
Sopot 15:40 15:41  
Sopot Wyścigi 15:42 15:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:44 15:45  
Gdańsk Oliwa SKM 15:46 15:47  
Gdańsk Przymorze 15:49 15:49  
Gdańsk Zaspa 15:51 15:52  
Gdańsk Wrzeszcz 15:53 15:55  
Gdańsk Politechnika 15:57 15:57  
Gdańsk Stocznia 15:59 15:59  
Gdańsk Główny 16:02 16:03  
Gdańsk Śródmieście 16:05    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 7. Cze 2019 Pn - Pt; oprócz 22. Kwi 2019, 1. do 3. Maj 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.