DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Plochingen

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart-Bad Cannstatt   17:49 S 1
Stuttgart Neckarpark 17:54 17:55  
Stuttgart-Untertürkheim 17:57 17:57  
Stuttgart-Obertürkheim 18:00 18:00  
Esslingen-Mettingen 18:02 18:02  
Esslingen(Neckar) 18:05 18:05  
Oberesslingen 18:07 18:07  
Esslingen-Zell 18:10 18:10  
Altbach 18:12 18:12  
Plochingen 18:15    
Dni kursowania:
kursuje 16. Lut 2019 (Stuttgart-Bad Cannstatt --> Stuttgart Neckarpark) kursuje 19. Sty 2019, 16. Lut 2019 (Stuttgart Neckarpark --> Plochingen)
Dalsze informacje:
pociąg dodatkowy
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.