DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69998 07.12.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Trzebnica   21:53 KD 69998
Brochocin Trzebnicki 21:57 21:57  
Pierwoszów Miłocin 22:00 22:00  
Siedlec Trzebnicki 22:03 22:03  
Pasikurowice 22:06 22:06  
Ramiszów 22:09 22:09  
Wrocław Pawłowice 22:12 22:12  
Wrocław Zakrzów 22:14 22:14  
Wrocław Psie Pole 22:17 22:17  
Wrocław Sołtysowice 22:20 22:20  
Wrocław Nadodrze 22:25 22:26  
Wrocław Mikołajów 22:30 22:31  
Wrocław Główny 22:36    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.