DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40808

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gliwice   09:25 KS 40808
Zabrze 09:33 09:34  
Ruda Śląska 09:39 09:39  
Ruda Chebzie 09:42 09:42  
Świętochłowice 09:46 09:46  
Chorzów Batory 09:49 09:49  
Katowice Załęże 09:53 09:54  
Katowice 09:57    
Dni kursowania:
kursuje 11. Gru 2017 do 9. Mar 2018 Pn - Pt; oprócz 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.