DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK74100 SPODEK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   08:19 TLK74100 SPODEK
Środa Wielkopolska 08:43 08:44  
Jarocin 09:03 09:04  
Pleszew 09:16 09:17  
Ostrów Wielkopolski 09:36 09:37  
Ostrzeszów 09:56 09:57  
Kępno 10:11 10:12  
Wieruszów Miasto 10:22 10:23  
Wieluń 10:44 10:45  
Tarnowskie Góry 11:54 11:55  
Bytom 12:09 12:10  
Chorzów Miasto 12:21 12:22  
Katowice 12:33    
Dni kursowania:
kursuje 9. Lip 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl.
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.