DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK51150 DELFIN

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łeba   15:09 TLK51150 DELFIN
Lębork 15:55 16:15  
Wejherowo 16:58 17:01  
Rumia 17:13 17:14  
Gdynia Główna 17:24 17:57  
Sopot 18:05 18:06  
Gdańsk Oliwa 18:10 18:11  
Gdańsk Wrzeszcz 18:15 18:16  
Gdańsk Główny 18:21 18:24  
Tczew 18:44 18:45  
Malbork 19:00 19:02  
Prabuty 19:25 19:26  
Susz 19:34 19:35  
Iława Główna 19:50 19:51  
Działdowo 20:26 20:35  
Mława 20:46 20:47  
Ciechanów 21:06 21:14  
Modlin 21:45 21:46  
Nowy Dwór Mazowiecki 21:50 21:51  
Legionowo 22:02 22:05  
Warszawa Wschodnia 22:22 22:24  
Warszawa Centralna 22:30 22:34  
Warszawa Zachodnia 22:39 22:40  
Żyrardów 23:05 23:06  
Skierniewice 23:21 23:22  
Koluszki 23:45 23:46  
Łódź Widzew 23:59 00:01  
Łódź Fabryczna 00:09    
Dni kursowania:
kursuje 28. do 30. Kwi 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
przewóz przesyłek konduktorskich
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.