DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Rödermark-Ober Roden

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Frankfurt(Main)Süd   18:21 S 1
Offenbach(Main)Hbf 18:25 18:33  
Offenbach(Main)Ost 18:36 18:38  
Offenbach-Bieber 18:40 18:40  
Offenbach-Waldhof 18:42 18:43  
Obertshausen(Kr Of) 18:45 18:45  
Rodgau-Weiskirchen 18:48 18:48  
Rodgau-Hainhausen 18:50 18:50  
Rodgau-Jügesheim 18:52 18:52  
Rodgau-Dudenhofen 18:54 18:55  
Rodgau-Nieder Roden 18:56 18:57  
Rodgau-Rollwald 18:59 19:00  
Rödermark-Ober Roden 19:03    
Dni kursowania:
kursuje 10. do 13. Maj 2018, 31. Maj do 3. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.