DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55304 ŁUCZNICZKA 17.07.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Gdynia Główna   12:19 R 55304 ŁUCZNICZKA IV/6
Gdynia Orłowo 12:24 12:24   II/2
Sopot 12:28 12:29   II/2
Gdańsk Oliwa 12:32 12:33   I/2
Gdańsk Wrzeszcz 12:36 12:37   I/2
Gdańsk Główny 12:42 12:43   I/2
Gdańsk Orunia 12:46 12:47   II/2
Gdańsk Lipce 12:49 12:50   II/2
Pruszcz Gdański 12:54 12:54   I/2
Cieplewo 12:57 12:58   I/3
Różyny 13:01 13:01   II/2
Skowarcz 13:04 13:05   I/3
Pszczółki 13:07 13:08   I/2
Miłobądz 13:11 13:12   II/2
Tczew 13:18 13:19   II/6
Czarlin 13:26 13:26   II/2
Subkowy 13:34 13:35   II/2
Pelplin 13:40 13:40   I/2
Kulice Tczewskie 13:44 13:45   II/2
Morzeszczyn 13:48 13:54   II/3
Majewo 13:57 13:57   II/2
Smętowo 14:02 14:03   II/2
Twarda Góra 14:08 14:08   I/2
Warlubie 14:15 14:16   II/2
Laskowice Pomorskie 14:26 14:30   II/2
Terespol Pomorski 14:37 14:38   II/2
Parlin 14:42 14:43   II/2
Pruszcz Pomorski 14:47 14:48   I/2
Kotomierz 14:54 14:54   I/2
Maksymilianowo 15:00 15:01   II/2
Rynkowo Wiadukt 15:05 15:06   II/2
Bydgoszcz Główna 15:09      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.07.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.