DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43306 KARLIK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chałupki   16:51 R 43306 KARLIK
Rudyszwałd 16:53 16:54  
Olza 16:58 16:59  
Bełsznica 17:02 17:02  
Czyżowice 17:06 17:07  
Wodzisław Śląski 17:12 17:13  
Wodzisław Śląski Radlin 17:15 17:15  
Radlin Obszary 17:18 17:19  
Rybnik Rymer 17:22 17:22  
Rybnik Towarowy 17:25 17:26  
Rybnik 17:31 17:33  
Rybnik Paruszowiec 17:36 17:36  
Leszczyny 17:41 17:42  
Czerwionka Dębieńsko 17:45 17:46  
Czerwionka 17:48 17:48  
Orzesze Jaśkowice 17:52 17:52  
Orzesze 17:55 17:55  
Łaziska Górne Brada 18:00 18:00  
Łaziska Górne 18:02 18:03  
Mikołów 18:06 18:06  
Mikołów Jamna 18:09 18:09  
Katowice Piotrowice 18:13 18:14  
Katowice Ligota 18:16 18:17  
Katowice Brynów 18:19 18:20  
Katowice 18:24 18:26  
Katowice Zawodzie 18:30 18:30  
Katowice Szopienice Południowe 18:33 18:33  
Mysłowice 18:40 18:41  
Jaworzno Szczakowa 18:55 18:56 R 43307 KARLIK
Jaworzno Ciężkowice 19:03 19:04  
Balin 19:11 19:12  
Trzebinia 19:24 19:24  
Dulowa 19:33 19:33  
Wola Filipowska 19:39 19:40  
Krzeszowice 19:45 19:46  
Rudawa 19:55 19:55  
Zabierzów 20:02 20:17  
Kraków Business Park 20:20 20:20  
Kraków Mydlniki Wapiennik 20:24 20:24  
Kraków Mydlniki 20:26 20:27  
Kraków Łobzów 20:33 20:34  
Kraków Główny 20:40    
Dni kursowania:
kursuje 16. Lut do 9. Mar 2019 So, Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.