DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Herrenberg

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kirchheim(Teck)   00:21 S 1
Kirchheim(Teck)-Ötlingen 00:24 00:24  
Wendlingen(Neckar) 00:29 00:29  
Wernau(Neckar) 00:32 00:32  
Plochingen 00:36 00:38  
Altbach 00:40 00:40  
Esslingen-Zell 00:42 00:42  
Oberesslingen 00:45 00:45  
Esslingen(Neckar) 00:47 00:48  
Stuttgart-Bad Cannstatt 01:00 01:01  
Stuttgart Hbf (tief) 01:05 01:05  
Stuttgart Stadtmitte 01:07 01:07  
Stuttgart Feuersee 01:08 01:09  
Stuttgart Schwabstr. 01:10 01:10  
Stuttgart Universität 01:15 01:15  
Stuttgart-Österfeld 01:17 01:17  
Stuttgart-Vaihingen 01:19 01:20  
Stuttgart-Rohr 01:21 01:22  
Goldberg(Württ) 01:27 01:27  
Böblingen 01:29 01:29  
Hulb 01:31 01:31  
Ehningen(b Böblingen) 01:34 01:34  
Gärtringen 01:37 01:37  
Nufringen 01:40 01:40  
Herrenberg 01:44    
Dni kursowania:
kursuje 9. do 11. Cze 2019
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.