DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 24852

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Fulda   17:34 RB 24852
Oberbimbach 17:43 17:43  
Großenlüder 17:47 17:47  
Bad Salzschlirf 17:52 17:53  
Angersbach 17:56 17:56  
Lauterbach(Hess)Nord 17:59 18:05  
Alsfeld(Oberhess) 18:18 18:19  
Zell-Romrod 18:25 18:25  
Ehringshausen(Oberhess) 18:32 18:33  
Burg-u. Nieder Gemünden 18:37 18:37  
Nieder Ohmen 18:42 18:43  
Mücke(Hess) 18:46 18:46  
Lehnheim 18:49 18:50  
Grünberg(Oberhess) 18:53 18:53  
Reiskirchen(Kr Gi) 19:01 19:02  
Großen Buseck 19:05 19:06  
Gießen Licher Str 19:11 19:12  
Gießen 19:15 19:21  
Dutenhofen(Wetzlar) 19:26 19:27  
Wetzlar 19:33 19:33  
Albshausen 19:37 19:38  
Solms 19:40 19:41  
Leun/Braunfels 19:44 19:45  
Stockhausen(Lahn) 19:48 19:48  
Löhnberg 19:53 19:54  
Weilburg 19:56 19:58  
Gräveneck 20:05 20:05  
Fürfurt 20:10 20:11  
Aumenau 20:14 20:15  
Arfurt(Lahn) 20:19 20:19  
Villmar 20:23 20:23  
Runkel 20:26 20:27  
Kerkerbach 20:29 20:30  
Eschhofen 20:32 20:33  
Limburg(Lahn) 20:36    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.