DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80262

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świdwin   05:42 R 80262
Nielep 05:48 05:48  
Rąbino 05:53 05:54  
Czarnowęsy Pomorskie 05:59 06:00  
Białogard 06:06 06:09  
Kościernica 06:13 06:13  
Nosówko 06:17 06:17  
Dunowo 06:20 06:21  
Koszalin 06:27 06:42  
Skibno 06:49 06:50  
Wiekowo 06:56 06:56  
Karwice 07:05 07:06  
Sławno 07:11 07:12  
Wrześnica 07:18 07:18  
Sycewice 07:22 07:22  
Reblino 07:26 07:26  
Słupsk 07:32    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxxx xxxxxx x| xxx|x
Sty  xxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxx
Lut xx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xxxx | 
Mar xx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxxx xxxxxx xxxxxx  xxxxx xx 
Maj  x x|xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx
Cze x xxxxxx xxxxxx xxx|xx xxxxxx| 
Lip xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Sie xxx xxxxxx xxx|xx xxxxxx|xxxxxx
Wrz  xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx x 
Paź xxxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxx
Lis  x xxxxxx| xxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.