DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55360 BURSZTYN

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   18:37 R 55360 BURSZTYN
Sopot 18:44 18:45  
Gdańsk Oliwa 18:48 18:49  
Gdańsk Wrzeszcz 18:52 18:53  
Gdańsk Główny 18:58 19:00  
Gdańsk Orunia 19:03 19:04  
Pruszcz Gdański 19:09 19:10  
Tczew 19:23 19:24  
Szymankowo 19:31 19:32  
Malbork 19:38 19:53  
Gościszewo 20:01 20:01  
Sztum 20:06 20:07  
Sztumska Wieś 20:11 20:11  
Ryjewo 20:17 20:18  
Brachlewo 20:22 20:23  
Kwidzyn 20:32 20:33  
Sadlinki 20:40 20:40  
Dziwno 20:46 20:46  
Gardeja 20:50 20:51  
Rogóźno Pomorskie 20:58 20:58  
Grudziądz 21:12    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 14. Gru 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.