DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Schwabstr.   01:12 S 6
Stuttgart Feuersee 01:14 01:14  
Stuttgart Stadtmitte 01:15 01:16  
Stuttgart Hbf (tief) 01:17 01:18  
Stuttgart Nord 01:21 01:21  
Stuttgart-Feuerbach 01:23 01:24  
Stuttgart-Zuffenhausen 01:26 01:27  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 01:28 01:28  
Korntal 01:31 01:31  
Weilimdorf 01:33 01:33  
Ditzingen 01:36 01:36  
Höfingen 01:39 01:39  
Leonberg 01:43 01:43  
Rutesheim 01:46 01:46  
Renningen 01:49 01:52  
Malmsheim 01:54 01:54  
Weil der Stadt 01:57    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        x    xx    xxxxx  xxx
Sty x   xx                    
Lut                   x      
Mar  x     x    x     x     xx
Kwi     xx    xx   xxxx   xx  
Maj x  xx    xx    xx    xx   x 
Cze       xxx    xx   x xx    xx 
Lip     xx    xx    xx    xx  
Sie   xx    xx    xx    xx    x
Wrz x    xx    xx    xx    xx 
Paź   x xx    xx    xx    xx   
Lis xxx    xx    xx    xx    x 
Gru x    xx    x            
(Stuttgart Schwabstr. --> Ditzingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        x    xx    xxxxx  xxx
Sty x   xx                    
Lut                   x      
Mar  x     x    x     x      
Kwi           xx   xxxx   xx  
Maj x  xx    xx    xx    xx   x 
Cze       xxx    xx   x xx    xx 
Lip     xx    xx    xx    xx  
Sie   xx    xx    xx    xx    x
Wrz x    xx    xx    xx    xx 
Paź   x xx    xx    xx    xx   
Lis xxx    xx    xx    xx    x 
Gru x    xx    x            
(Ditzingen --> Weil der Stadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.