DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95813 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   18:00 SKM95813 L3
Gdańsk Główny 18:02 18:03  
Gdańsk Stocznia 18:05 18:05  
Gdańsk Politechnika 18:07 18:07  
Gdańsk Wrzeszcz 18:09 18:10  
Gdańsk Zaspa 18:12 18:12  
Gdańsk Przymorze 18:15 18:15  
Gdańsk Oliwa SKM 18:17 18:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:19 18:19  
Sopot Wyścigi 18:21 18:21  
Sopot 18:23 18:24  
Sopot Kamienny Potok 18:26 18:26  
Gdynia Orłowo 18:29 18:29  
Gdynia Redłowo 18:31 18:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:34 18:35  
Gdynia Główna 18:37 18:38  
Gdynia Stocznia 18:39 18:40  
Gdynia Grabówek 18:43 18:43  
Gdynia Leszczynki 18:45 18:45  
Gdynia Chylonia 18:47 18:49  
Gdynia Cisowa 18:50 18:50  
Rumia Janowo 18:54 18:55  
Rumia 18:58 19:05  
Reda 19:09 19:10  
Reda Pieleszewo 19:12 19:13  
Wejherowo Śmiechowo 19:15 19:16  
Wejherowo-Nanice 19:18 19:18  
Wejherowo 19:21 19:22  
Gościcino Wejherowskie 19:26 19:26  
Luzino 19:31 19:32  
Strzebielino Morskie 19:36 19:36  
Bożepole Wielkie 19:40 19:40  
Godętowo 19:45 19:46  
Lębork Mosty 19:50 19:51  
Lębork 19:55    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 8. Cze 2019; 23. Mar do 14. Kwi 2019 Pn - Pt; oprócz 27., 28. Kwi 2019, 11., 12., 26. Maj 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.