DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS11826

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   07:49 BUS11826
Kobylany 07:59 07:59  
Małaszewicze 08:03 08:03  
Dobrynka 08:22 08:23  
Chotyłów 08:33 08:43 R 11826
Perkowice 08:47 08:47  
Ogrodniki 08:50 08:50  
Biała Podlaska 08:58 08:59  
Porosiuki 09:04 09:05  
Sokule 09:10 09:10  
Szachy 09:13 09:13  
Sitno 09:16 09:16  
Międzyrzec Podlaski 09:20 09:21  
Misie 09:26 09:26  
Brzozowica 09:30 09:31  
Szaniawy 09:34 09:35  
Matysy 09:38 09:38  
Łuków Zapowiednik 09:42 09:43  
Łuków 09:45 09:46  
Krynka Łukowska 09:52 09:52  
Radomyśl 09:55 09:55  
Dziewule 09:58 09:58  
Borki-Kosy 10:02 10:02  
Kosiorki 10:05 10:05  
Białki Siedleckie 10:08 10:08  
Siedlce Wschodnie 10:11 10:11  
Siedlce 10:14    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Terespol --> Chotyłów)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Chotyłów --> Siedlce)
przystanek autobusowy poza stacją (Terespol --> Terespol)
przystanek autobusowy poza stacją (Kobylany --> Kobylany)
przystanek autobusowy poza stacją (Małaszewicze --> Małaszewicze)
przystanek autobusowy poza stacją (Dobrynka --> Dobrynka)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Terespol --> Chotyłów)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Chotyłów --> Siedlce)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Chotyłów --> Siedlce)
gniazdko dla laptopów (Chotyłów --> Siedlce)
klimatyzacja (Chotyłów --> Siedlce)
Wifi (Chotyłów --> Siedlce)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Chotyłów --> Siedlce)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.