DP
Pociągi/linie

Wybór

LS 91103

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   09:22 LS 91103
Łódź Niciarniana 09:25 09:25  
Łódź Widzew 09:28 09:28  
Koluszki 09:39 09:43  
Rogów 09:49 09:53  
Skierniewice 10:08 10:09  
Warszawa Zachodnia 10:38 10:39  
Warszawa Centralna 10:43 10:45  
Warszawa Wschodnia 10:51    
Dni kursowania:
kursuje 26. Sty do 17. Lut 2019 So, Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
możliwa rezerwacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.