DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32477

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wuppertal-Oberbarmen   18:38 RB 32477
Wuppertal-Barmen 18:40 18:41  
Wuppertal Hbf 18:45 18:46  
Wuppertal-Vohwinkel 18:51 18:52  
Gruiten 18:56 18:56  
Haan 18:59 19:00  
Solingen Hbf 19:03 19:04  
Leichlingen 19:08 19:09  
Opladen 19:12 19:12  
Leverkusen-Schlebusch 19:15 19:16  
Köln-Mülheim 19:23 19:24  
Köln Messe/Deutz 19:29 19:30  
Köln Hbf 19:33 19:36  
Köln West 19:41 19:41  
Köln Süd 19:43 19:44  
Hürth-Kalscheuren 19:48 19:49  
Brühl 19:52 19:53  
Sechtem 19:56 19:57  
Roisdorf 20:01 20:02  
Bonn Hbf 20:06 20:08  
Bonn UN Campus 20:10 20:11  
Bonn-Bad Godesberg 20:14 20:14  
Bonn-Mehlem 20:17    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 8. do 13. Lut 2019, 24., 25. Lut 2019, 9. Mar 2019, 29. do 31. Mar 2019 (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 24., 25. Lut 2019, 9. Mar 2019, 29. do 31. Mar 2019 (Wuppertal Hbf --> Köln Hbf)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Köln Hbf --> Brühl)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Brühl --> Sechtem)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  xxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Sechtem --> Bonn-Mehlem)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.