DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus11330 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zgierz   03:56 Bus11330
Zgierz Jaracza 04:05 04:06  
Zgierz Północ 04:17 04:18  
Zgierz Kontrewers 04:37 04:38  
Grotniki 04:49 04:50  
Chociszew 05:01 05:02  
Ozorków Nowe Miasto 05:10 05:11  
Ozorków 05:18 05:19  
Sierpów 05:27 05:28  
Łęczyca 05:39 05:40  
Gawrony 05:54 05:55  
Witonia 06:00 06:01  
Kutno 06:15    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe
Łódzka Kolej Aglomeracyjna

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 11.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.