DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 683 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hamburg-Altona   16:46 ICE 683
Hamburg Dammtor   16:54  
Hamburg Hbf   17:01  
Hamburg-Harburg   17:12  
Hannover Hbf 18:22 18:26  
Hannover Messe/Laatzen 18:32 18:33  
Göttingen 19:03 19:05  
Kassel-Wilhelmshöhe 19:21 19:23  
Fulda 19:54 19:56  
Würzburg Hbf 20:29 20:31  
Nürnberg Hbf 21:25 21:28  
Ingolstadt Hbf 21:59 22:01  
München Hbf 22:41    
Dalsze informacje:
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.06.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.