DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 1515 WARMIA 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Warszawa Zachodnia   05:36 IC 1515 WARMIA  
Warszawa Centralna 05:40 05:50   II/3
Warszawa Wschodnia 05:56 06:02    
Legionowo 06:14 06:15    
Nowy Dwór Mazowiecki 06:23 06:23    
Modlin 06:27 06:28    
Nasielsk 06:37 06:37    
Ciechanów 06:55 06:55    
Mława 07:10 07:11    
Działdowo 07:20 07:20    
Iława Główna 07:51 07:52    
Ostróda 08:17 08:17    
Olsztyn Zachodni 08:39 08:40    
Olsztyn Główny 08:43      
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
wagon barowy
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
rezerwacja obowiązkowa
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.